Gecontroleeerde retourgoederen getest op basisfunctionaliteit
Stevig model niet demonteerbaar, middenstuk draait omhoog/laag; lichtbruine polyweave : afmetingen standaard 107breed205lang; met uitklap + 125cm tafelbladhoogte 75cm. 1 hoek lichte schade aan polyweave
80x185 Bladhoogte 94cm; zwarte polyweave; stevig model niet demonteerbaar
Ongebruikt, stevig model met bodem in hout, bovenkant 65x65x65H, onderaan 43x43cm
Ongebruikt, kleine beschadigingen van transport, inox, 35x35x70H
Ongebruikt, kleine transportbeschadigingen, inox, Hoogte 70 bovenaan 35x35 onderaan 22x22
2 Met lichte gebruikssporen, andere ongebruikt
Ongeopend/ Nieuw , ean 3389110790610 , Adviesprijs 6874€
Zwart, gemonteerd, lichte gebruikssporen, 7290103658441
Geopende verpakkingen, raket (op batterijen) getest en werkend
Getest en werkend, slechts 1 oplaadkabel, Hoogte 25 en 20
Getest en werkend, enkel de glaasjes van de bulb deeltje afgebroken, geen effect op werking, 8711387096518
Getest en werkend, Engels stopcontact + gratis adapter, ingedeukte doos
Getest en werkend, sporen van lichtgebruik, 4002707365693
Getest en werkend, 1x 2 elektrische Led lampen, 1x lamp magnetisch
Getest en werkend, sporen van lichtgebruik, doos ingedeukt
Getest en werkend, sporen van lichtgebruik