Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
120x65x51cm;Ongebruikt, doos met lichte beschadiging, product ok; merk Flamingo
Ongebruikt, incl deksel; max 20,000lt of 10,000 ( koi bezetting) , filter werkt met K1 Kaldness
Lichte Gebruikssporen, Getest en werkend, met inductielader , div kleuren, 40x40x40cm
Ongebruikt, 1 kapje beschadiging onderaan, kan nog geplaatst worden
Gebruikt; enkele glassteentjes hebben beschadiging, kunnen op verschillende manieren gehangen worden. Te reinigen. Ringen 30-50-70cm, LED , cool white
Ongebruikt, 3x spot led + kleurleds in wielen met afstandsbediening
Getest en werkend, Bridge + 2x E27lamp white ambiance
1x Lader ontbreekt; werkt op ingebouwde batterij, ongebruikt
5 Items, sommige geknipt, andere ledfoutje op einde
Gebruikt, incl nieuwe transfo, getest en werkend
Plastic bruin ongebruikt, kleine snee in tapijt , 40,64 cm x 55,88 cm x 40,64 cm,2 treden
Ongebruikt, kleine snee achterkant, beige, 4018653067024
Ongebruikt, beige, krak bovenaan 58*39*39cm