Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
zeer lichte gebruikssporen die wijzen op eenmalig gebruik; getest en werkend
Lichte Gebruikssporen, Getest en werkend, met inductielader , div kleuren, 40x40x40cm
Lichte Gebruikssporen, Getest en werkend, engelse stekker met adapter
Getest enw erkend, kan ook gemonteerd woprden als tafelmodel
Ongebruikt, 1 kapje beschadiging onderaan, kan nog geplaatst worden
Gebruikt; enkele glassteentjes hebben beschadiging, kunnen op verschillende manieren gehangen worden. Te reinigen. Ringen 30-50-70cm, LED , cool white
Ongebruikt, 3x spot led + kleurleds in wielen met afstandsbediening
Ongebruikt, glas van verlichtingsbol gebroken, donkerbruine vleugels
Ongebruikt, glas van verlichtingsbol gebroken, zilverkleurige vleugels
Getest en werkend, Bridge + 2x E27lamp white ambiance
1x Lader ontbreekt; werkt op ingebouwde batterij, ongebruikt
5 Items, sommige geknipt, andere ledfoutje op einde
Gebruikt, incl nieuwe transfo, getest en werkend