Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
zeer lichte gebruikssporen die wijzen op eenmalig gebruik; getest en werkend
120x65x51cm;Ongebruikt, doos met lichte beschadiging, product ok; merk Flamingo
Ongebruikt, incl deksel; max 20,000lt of 10,000 ( koi bezetting) , filter werkt met K1 Kaldness
Lichte Gebruikssporen, Getest en werkend, engelse stekker met adapter
Getest enw erkend, kan ook gemonteerd woprden als tafelmodel
Ongebruikt, glas van verlichtingsbol gebroken, donkerbruine vleugels
Ongebruikt, glas van verlichtingsbol gebroken, zilverkleurige vleugels
Plastic bruin ongebruikt, kleine snee in tapijt , 40,64 cm x 55,88 cm x 40,64 cm,2 treden
Ongebruikt, kleine snee achterkant, beige, 4018653067024
Ongebruikt, beige, krak bovenaan 58*39*39cm
Ongebruikt, geige zwart, in transportzak, met uitritsbare dak, diam 125cm hoogte 64cm
Ongebruikt, zwart/beige ; 76*48*51cm, 1 snee in gaasje zijkant
Ongebruikt voetjes vertonen beetje roest-stof, potten 4l hoogte tot 60cm
DR00890 zwart 156cmx40cm plooibaar; lichte gebruikssporen en kleine krak in zijkant
Getest en werkend, Gebruikssporen, ean 4022573465129
Ongebruikt, deksel gebarsten+gekleefd, BIG; analoog inbegrepen
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, aanpasbare digitale temp; automatisch draaien eireren