Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
120x65x51cm;Ongebruikt, doos met lichte beschadiging, product ok; merk Flamingo
Ongebruikt, incl deksel; max 20,000lt of 10,000 ( koi bezetting) , filter werkt met K1 Kaldness
Plastic bruin ongebruikt, kleine snee in tapijt , 40,64 cm x 55,88 cm x 40,64 cm,2 treden
Ongebruikt, kleine snee achterkant, beige, 4018653067024
Ongebruikt, beige, krak bovenaan 58*39*39cm
Ongebruikt, geige zwart, in transportzak, met uitritsbare dak, diam 125cm hoogte 64cm
Ongebruikt, zwart/beige ; 76*48*51cm, 1 snee in gaasje zijkant
Ongebruikt voetjes vertonen beetje roest-stof, potten 4l hoogte tot 60cm
DR00890 zwart 156cmx40cm plooibaar; lichte gebruikssporen en kleine krak in zijkant
Getest en werkend, Gebruikssporen, ean 4022573465129
Ongebruikt, deksel gebarsten+gekleefd, BIG; analoog inbegrepen
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, aanpasbare digitale temp; automatisch draaien eireren
Ongebruikt 23 x 27 x 41,5 cm kunststof
2 Verpakkingen van 24 zakjes van 100gr; in saus, ongeopend, BBF 03/22; verschillende vleessoorten
2 Verpakkingen van 24 zakjes van 100gr; in saus, ongeopend, BBF 12/20; verschillende vleessoorten