Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
Lichte Gebruikssporen, Getest en werkend, met inductielader , div kleuren, 40x40x40cm
Ongebruikt, 1 kapje beschadiging onderaan, kan nog geplaatst worden
Gebruikt; enkele glassteentjes hebben beschadiging, kunnen op verschillende manieren gehangen worden. Te reinigen. Ringen 30-50-70cm, LED , cool white
Ongebruikt, 3x spot led + kleurleds in wielen met afstandsbediening
Getest en werkend, Bridge + 2x E27lamp white ambiance
1x Lader ontbreekt; werkt op ingebouwde batterij, ongebruikt
5 Items, sommige geknipt, andere ledfoutje op einde
Gebruikt, incl nieuwe transfo, getest en werkend
Zwart ongebruikt, incl houten legplanken, connectoren om op elkaar te plaatsen ontbreken (zie foto) maar kunnen wel als 2 half naast elkaar geplaatst worden