Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
Stevig model niet demonteerbaar, middenstuk draait omhoog/laag; lichtbruine polyweave : afmetingen standaard 107breed205lang; met uitklap + 125cm tafelbladhoogte 75cm. 1 hoek lichte schade aan polyweave
80x185 bladhoogte 94cm; zwarte polyweave; stevig model niet demonteerbaar
80x180 bladhoogte 97cm, lichtbruine polyweawe, stevig model niet demonteerbaar
Lichte Gebruikssporen, Getest en werkend, met inductielader , div kleuren, 40x40x40cm
Ongebruikt, 1 kapje beschadiging onderaan, kan nog geplaatst worden
Gebruikt; enkele glassteentjes hebben beschadiging, kunnen op verschillende manieren gehangen worden. Te reinigen. Ringen 30-50-70cm, LED , cool white
Ongebruikt, 3x spot led + kleurleds in wielen met afstandsbediening
Getest en werkend, Bridge + 2x E27lamp white ambiance
1x Lader ontbreekt; werkt op ingebouwde batterij, ongebruikt
5 Items, sommige geknipt, andere ledfoutje op einde
Gebruikt, incl nieuwe transfo, getest en werkend
Ongebruikt, deskels met beschadigingen, 8716382184666