Mix van retourgoederen, onbestelbaar en ongeopend
Basisfunctionaliteit werd getest tenzij anders vermeld.
zeer lichte gebruikssporen die wijzen op eenmalig gebruik; getest en werkend
Lichte Gebruikssporen, Getest en werkend, engelse stekker met adapter
Getest enw erkend, kan ook gemonteerd woprden als tafelmodel
Ongebruikt, glas van verlichtingsbol gebroken, donkerbruine vleugels
Ongebruikt, glas van verlichtingsbol gebroken, zilverkleurige vleugels
Ongebruikt, deskels met beschadigingen, 8716382184666
Ongebruikt, 1 kleine box en 1 groot deksel lichte beschadigingen
Ongebruikt, Deksels kleine beschadigingen
Zwart ongebruikt, incl houten legplanken, connectoren om op elkaar te plaatsen ontbreken (zie foto) maar kunnen wel als 2 half naast elkaar geplaatst worden