verkoop wegens vernieuwing showroom en overstock
2 verpakkingen van 100# Powers bolkopspike 3/16" x 1,1/2"
6x 50# Powers nagelplug extra NHS08080 , 8x80mm
7x 50# Powers nagelplug extra NHS08080 , 8x80mm
Ongebruikt , beschadigde verpakking,n Compressorfilterkit, Chacerls Oliewaterfilter 1/2"Luchtdruk Compressorfilter Gauge Trap Olie Waterregelaar, B08XZHP5QN
Lichte gebruikssporen, ok, Huanyu Hydraulische Elektrische Wapening Snijder 2-2.5s Draagbare Hydraulische Wapening Afsnijmachine, B079DQD84Z
1x Duro houtzaag 230x22,2 + 1x ART zaagblad (laser CNC standaard diam 250x30mm EN13236 max 4600rpm 60m/sec