Verkoop wegens stopzetting
Door een miscommunicatie werd er 21% btw gerekend op de toewijsprijs, terwijl dit niet van toepassing is. Er dient enkel 21% btw betaald te worden op de 17% kosten. Om deze reden wordt de veiling een 12-tal dagen verlengd. Onze excuses voor het ongemak.
opm: geen heftruck aanwezig op de afhaaldag
1e inschrijving: 22/2017
Inhoud: 2143cc
Vermogen: 105 kw
Km: 75.650
Inschrijvingsbewijs: aanwezig
GA: niet aanwezig
Brandstof: diesel
Euronorm 6b
gekeurd tem 2024
Opgelet : inrichting NIET inbegrepen - is een apart lot nr
type 124T
1e inschrijving 1992
Inhoud: 2497cc
Vermogen: 66 kw
Km: 311.048
Inschrijvingsbewijs aanwezig
Gelijkvormigheidsattest: niet aanwezig
Brandstof: diesel
Euronorm: 2
Gekeurd tem 2025
Opm : voertuig werd volledig gerestaureerd en nagezien in 2021