Verkoop wegens stopzetting
Door een miscommunicatie werd er 21% btw gerekend op de toewijsprijs, terwijl dit niet van toepassing is. Er dient enkel 21% btw betaald te worden op de 17% kosten. Om deze reden wordt de veiling een 12-tal dagen verlengd. Onze excuses voor het ongemak.
opm: geen heftruck aanwezig op de afhaaldag
1e inschrijving: 22/2017
Inhoud: 2143cc
Vermogen: 105 kw
Km: 75.650
Inschrijvingsbewijs: aanwezig
GA: niet aanwezig
Brandstof: diesel
Euronorm 6b
gekeurd tem 2024
Opgelet : inrichting NIET inbegrepen - is een apart lot nr
type 124T
1e inschrijving 1992
Inhoud: 2497cc
Vermogen: 66 kw
Km: 311.048
Inschrijvingsbewijs aanwezig
Gelijkvormigheidsattest: niet aanwezig
Brandstof: diesel
Euronorm: 2
Gekeurd tem 2025
Opm : voertuig werd volledig gerestaureerd en nagezien in 2021
geremd, dubbelas, buitenmaat: 3100x1600x1600, bache aanwezig, nog niet ingeschreven ( roos inschrijvingsformulier aanwezig)
type: E4, 750kg
ongeremd
Inclusief stelling ( loopbrug, 18 verbindingsstukken, 6 verhoogstukken + wielen )
Boorddocumenten aanwezig
binnenmaat aanhangwagen: 2500x1300
type: HBM353, bj: 2015, vv van voorritser (2 zaagbladen), samen met divers toebehoren
ophalen einde afhaaldag
type: GSR18V-EC TE, samen met M55 opzetstuk, vv accu, zonder lader
type: GLL3-80P, samen met universele houder type: BM1, samen met 2 statieven
type: CDD12, vv accu, zonder lader, samen met diverse koppen