Skip to main content
Login
Veilingen
Mijn overzicht
FAQ
Contact
Registreer
Languages
Nl
En
Fr
Search form
Zoek
You are here
Home
»
Retourveiling huis en tuin
Retourveiling huis en tuin
1233
Retourgoederen met beschadigde verpakking en / of gebruikerssporen
Geen kijkdag(en)
Geen afhaaldag(en)
04/12/2018
- 18:00
18/12/2018 - 20:00
Aantal kavels:
190 kavels
1-40
41-80
81-120
121-160
Startbod:
€ 5
€ 0
Plastic voorraadkast
Kavel nr:
127
gebruikt, beschadigd
Startbod:
€ 10
€ 10
Plastic tafel Allibert
Kavel nr:
135
Startbod:
€ 10
€ 10
Plastic tafel Allibert
Kavel nr:
136
Startbod:
€ 20
€ 71
Bureaustoel in lederlook
Kavel nr:
155
Startbod:
€ 5
€ 5
Kleer rek
Kavel nr:
158
« eerste
‹ vorige
Gebruikersnaam of e-mail
*
Wachtwoord
*
Nieuwe account aanmaken
Nieuw wachtwoord aanvragen
(-)
Remove Meubelen filter
Meubelen
Bureaustoelen (8)
Apply Bureaustoelen filter
Burelen (1)
Apply Burelen filter
Kasten (10)
Apply Kasten filter
Tafels en stoelen (11)
Apply Tafels en stoelen filter
Toebehoren meubelen (3)
Apply Toebehoren meubelen filter
Tuinmeubelen (10)
Apply Tuinmeubelen filter
Tuinsets (1)
Apply Tuinsets filter
Badkamer (1)
Apply Badkamer filter
Beveiliging (1)
Apply Beveiliging filter
Consumentengoederen (43)
Apply Consumentengoederen filter
Diversen (1)
Apply Diversen filter
Elektriciteit (9)
Apply Elektriciteit filter
Gereedschap (1)
Apply Gereedschap filter
Horeca (5)
Apply Horeca filter
HVAC en sanitair (1)
Apply HVAC en sanitair filter
Magazijninrichting (7)
Apply Magazijninrichting filter
Multimedia en elektro (11)
Apply Multimedia en elektro filter
Rollend materieel (7)
Apply Rollend materieel filter
Slaapkamer (6)
Apply Slaapkamer filter
Sport & ontspanning (8)
Apply Sport & ontspanning filter
Tuin en landbouw (1)
Apply Tuin en landbouw filter
Tuin en planten (52)
Apply Tuin en planten filter