Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongeopend, beschadigde verpakking, LG Luxury & Grace 4-Pak Glazen Voedselcontainer 1500 ml, groen, . Luchtdicht en Afsluitbaar Stoomventiel. Bewaarbakje Geschikt voor de Magnetron, Oven, Vaatwasmachine en Diepvries. BPA-vrij , B087QKWSB2
Lichte gebruikssporen (wrijving) van test-montage mogelijk, volledig, 2 m metalen luchtballonboogset, DIY gebogen boog, ijzeren bruiloftsboog, DIY metalen ronde ballonboogslinger, ronde ring, ballonboogset , B09H6M3LLS