8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongeopend, licht beschadigde doos, Uten Naaimachine 2685A, elektronisch, vrije arm met 200 steken, voor professionele beginners, doe-het-zelfliefhebbers, naaimachine,
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Nordic ProStore naaimachine, lichtgewicht lichtgewicht naaimachine, mini-naaimachine voor beginners, 12 ingebouwde verbindingen, gemakkelijk te gebruiken (wit), B0B195MD4H
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Nordic ProStore naaimachine, lichtgewicht lichtgewicht naaimachine, mini-naaimachine voor beginners, 12 ingebouwde verbindingen, gemakkelijk te gebruiken (wit), B0B195MD4H
Ongebruikt, volledig, ok, Candicap 6 Ounce Porselein Ramequins, Candy Bowls voor Bakken, Pudding, Creme Brulee, Custard Cups voor Serveren, Oven, Magnetron en Vaatwasmachinebestendig (6 Ounce, Matroze), B09P4YZZMX
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Stoomreiniger, multifunctionele handstoomreiniger met tank en accessoires, hogedrukstoomreiniger Handstoomreiniger voor keuken, badkamer, tapijten, kleding, gordijnen, B0B56HDXSL
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Lichte gebruikssporen, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, getest en werkend, ok, MEGLE MGSM-213 Naaimachine voor beginners, 12steken, roze, B0B77DJBK1
Ongebruikt, getest en werkend, ok, MEGLE MGSM-213 Naaimachine voor beginners, 12steken, roze, B0B77DJBK1
Ongeopend in vacuum, Becozof Vloerkleed, hoogpolig, van imitatiebont, microvezel, pluizig tapijt, loper, antislip, onderkant, wasbaar, 160 x 230 cm, zwart , B09PQW8KPP
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07DVXDMBQ
Ongebruikt, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07L3DKRWP
Lichte gebruikssporen, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07FGG3YHW
Ongebruikt, ok, Night Cat Fishing Waders voor mannen vrouwen jacht Chest Waders met laarzen Waterdichte ademende Crosswater Bib-broek, B07FGD67LC
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
2x Ongeopend, GadHome Deurmat Bruin 90x150 cm
entree deurmat waterdicht wasbaar slijtvast vuilvanger
Antislip deurmat , B08LQ426TZ
Ongeopend, Color&Geometry Keukenloper, 2-delig, keukentapijt, wasbaar, antislip, tapijt, keuken met rubberen rug, keukenmat absorberend, (44 x 75 cm + 44 x 200 cm, blauw) B08RC1WZQ5
Ongeopend, Color&Geometry Keukenloper, 2-delig, keukentapijt, wasbaar, antislip, tapijt, keuken met rubberen rug, keukenmat absorberend, (44 x 75 cm + 44 x 200 cm, blauw) B08RC1WZQ5
Ongeopend, miqna Vloerkleed, modern keukentapijt, gel, loper, keukenloper, grijs, wit, zwart, met antislip bodempatroon met opschrift Coffee Macchiato (Conversation, 80 x 200 cm), B0B5R85T96
Ongeopend, miqna Vloerkleed, modern keukentapijt, gel, loper, keukenloper, grijs, wit, zwart, met antislip bodempatroon met opschrift Coffee Macchiato (Conversation, 80 x 200 cm), B0B5R85T96
Ongeopend, Voetmat wasbaar Biscpro deurmat binnen antislip vuilvangmat deurmat entreetapijt voor huisdeur, binnen en buiten (80 x 120 cm, donkerzwart) , B09NNFGNCS