8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongebruikt, volledig, ok, Candicap 6 Ounce Porselein Ramequins, Candy Bowls voor Bakken, Pudding, Creme Brulee, Custard Cups voor Serveren, Oven, Magnetron en Vaatwasmachinebestendig (6 Ounce, Matroze), B09P4YZZMX
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Stoomreiniger, multifunctionele handstoomreiniger met tank en accessoires, hogedrukstoomreiniger Handstoomreiniger voor keuken, badkamer, tapijten, kleding, gordijnen, B0B56HDXSL
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Lichte gebruikssporen, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, volledig, ok, ComSaf glazen opbergdoos met houten deksel (50 oz), doorzichtige voedselopslagcontainer met verzegelende bamboe deksel voor noedels, meel, ontbijtgranen, rijst, suiker, thee, koffie, set van 3, B08C565DRV
Ongebruikt, volledig, ok, ComSaf glazen opbergdoos met houten deksel (50 oz), doorzichtige voedselopslagcontainer met verzegelende bamboe deksel voor noedels, meel, ontbijtgranen, rijst, suiker, thee, koffie, set van 3, B08C565DRV
Ongebruikt, ok, geen verpakking, mDesign kunstoffen opbergdoos, handige schoenendozen met lade – kunststoffen opbergdoos voor schoenen – handige lade doos voor schoenen – set van 2 – transparant, B088P6JSCQ
Ongeopend, licht beschadigde doos, mDesign - Multifunctionele opbergmand - draadmand/flexibele bergruimte - metaaldraad/open voorkant/met handvatten - pc grafiet - per 2 stuks verpakt, 30.5 x 25.4 x 19.7 cm
Ongebruikt, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Ongebruikt, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Ongebruikt, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Ongebruikt, ok, KICHLY – Opbergbakken Bijkeuken (Transparant) - Set van 8 containers (4 grote en 4 kleine opbergbakken) Opslag voor keuken, bijkeuken, kasten, aanrecht en koelkast - BPA-vrij , B07TZJVHYL
Ongeopend, mDesign - Opbergbak - opbergbox/voorraaddoos voor levensmiddelen - stapelbaar - doorzichtig - per 2 stuks verpakt , 30,5 x 15,2 x 20,3 cm , B07D845873
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, mDesign - kleine opbergbox - transparant/met deksel - Doorzichtig - per 6 stuks verpakt , B07BSVVJQ6 , 17,2 x 14,0 x 9,6 cm