8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werkend, MAIDeSITe In hoogte verstelbaar bureau elektrisch met 2 sterke motoren, Dual motor 3 stage, tafelframe in hoogte verstelbaar 3-traps en ook 4 geheugenbesturing en botsingsbescherming functie -T2 Pro Plus (grijs) , B092625YZS
Ongebruikt, getest en werkend, MAIDeSITe Elektrische Staande Bureau Hoogte Verstelbare Staande Bureau Zitstand Bureau Stand Up Bureau met Hoofdtelefoon Haak 100 * 60 cm Desktop met Blad (2delig) 60x100cm (WIT/EIK) , B09VGQ52CG
Ongebruikt, kleine beschadiging zie foto, 70x140
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, iDOO elektrische ventilatorkachel voor thuis, 1500W snelle verwarming voor grote kamers, automatische verwarming met afstandsbediening, veilig en stil, 12-uurs timer, B0B6ZJRB3Q
Ongeopend, in 1 verpakking 2 standaards , SANRUI 2 STKS Acryl Boekenstandaard Display Ezels Magazine Rack Tablet Houder , B09LV6KMXS