8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, getest en werkend, MAIDeSITe In hoogte verstelbaar bureau elektrisch met 2 sterke motoren, Dual motor 3 stage, tafelframe in hoogte verstelbaar 3-traps en ook 4 geheugenbesturing en botsingsbescherming functie -T2 Pro Plus (grijs) , B092625YZS
Ongebruikt, getest en werkend, MAIDeSITe Elektrische Staande Bureau Hoogte Verstelbare Staande Bureau Zitstand Bureau Stand Up Bureau met Hoofdtelefoon Haak 100 * 60 cm Desktop met Blad (2delig) 60x100cm (WIT/EIK) , B09VGQ52CG
Ongebruikt, kleine beschadiging zie foto, 70x140
Ongeopend, in 1 verpakking 2 standaards , SANRUI 2 STKS Acryl Boekenstandaard Display Ezels Magazine Rack Tablet Houder , B09LV6KMXS