8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 11.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive (info@sibo-drive.com)
Lichte gebruikssporen, getest en werkend,filters ontbreken, ok, Deyooxi Kat Fontein 2L Automatische Fontein voor Katten en Kleine Honden Rvs Stil met 3 Actieve Koolfilters, B09MVN3197
Ongebruikt, ok , Mimoka Yogamat, antislip, dik, opvouwbaar, yogamat, pilates, ideaal voor de buikspieren thuis, 8 mm dik en 183 x 63 cm,B08J7LQ22T
Ongeopend, ok, WARMTUYO Winterhandschoenen voor dames en heren, warme touchscreen-handschoenen, waterdicht, winddicht, skihandschoenen, 3M Thinsulate thermische handschoenen, winter, voor motorfiets, skiën,B0CHMPPV7V
Ongebruikt, ok, SUN WILL Elektrische verwarmde handschoenen voor heren en dames, oplaadbaar, verwarmde winterhandschoenen, XXS , B07VKMVVSS
Ongebruikt, ok, Leren hondenhalsband met studs voor middelgrote en grote honden - Zwart 1,S, B098M97ZDB
Ongebruikt, ok, Leren hondenhalsband met studs voor middelgrote en grote honden - Zwart 1,S, B098M97ZDB
Ongebruikt, ok, SMITH KING 7,0 inch Set hondenverzorgingsscharen, rechte schaar en uitdunningsschaar en gebogen schaar en chunker en kam, 5-delige set, B08JZGFSTX
Ongebruikt, ok, volledig, 7,0 inch professionele hondentrimmerschaarset Recht & Uitdunnend & Gebogen & Chunker & Kam 5 stuks in 1 set voor linkshandigen en rechtshandigen, B094WFRKCW
Ongebruikt, ok, Leren hondenhalsband met studs voor middelgrote en grote honden - Wit 1,L,B098M8735N
Ongebruikt, ok, LEGISDREAM hondenjurk voor honden, maat L, grappige kleding voor puppy's perfect voor Pet Friendly, B081HCZ28R
Ongebruikt, ok, Feandrea FluffyHug hondenbed pluche, hondendeken bank, bankbescherming hond, hondenkussen, maat M, voor kleine en middelgrote honden, 80 x 75 x 16 cm, ombré grijs PGW221G01,B0C1GGXZCL
Ongebruikt, ok, BELPRO Anti-Trek Harnas, Hondentuig voor Grote Honden, Full Body Reflecterende Front Clip Harnas met Handvat, 2 D-ringen & Verlengde Chest Pad voor Outdoor Adventure, Jacht Zwart L, B09QBVFB1F
Ongeopend, ok, Hffheer Winterkostuum voor kleine en middelgrote honden (XL), zwart, B07Z7XL2FG
Ongebruikt, ok, Raining Pet Hondentuigje, hondenharnas voor grote honden, anti-trekharnas, geen trekharnas, kleine middelgrote honden, borstharnas, zwart, L, B07RD689WP
Ongebruikt, ok, AQH hondenlaarzen met pootbeschermer, waterdichte hondenschoenen voor buiten met reflecterende strip, robuuste antislip rubberen zolen (nr. 6), B09CY6SZP2
Ongebruikt, ok, Wodondog Verstelbaar reflecterend hondenharnas, anti-trekharnas Zacht gewatteerd Comfortabel ademend harnasvest voor kleine, middelgrote en grote honden, B07H5G9JSC
Ongebruikt, ok, Bwiv Honden Regenjas Waterdichte Hondenjas Grote Gevoerde Ultralight Ademende Hondenjas
Ongebruikt, ok, Hangmatten voor kleine dieren, hangmatten voor fretten, hangmatten en tunnels, hamsters, eekhoorns, suikerharnas, cavia's, fretaccessoires, verborgen hangende tunnels, buisvormig speelgoed voor kooien, B09SLP2LQC
Ongebruikt, ok, Leberna Lycra Stretch Paardenkap met Rits - Volledige Halshoes M Zwart, B07BW8JFQK
Ongebruikt, ok, Didog Ontsnappingsbestendig hondenharnas, zacht, ademend gewatteerd en reflecterend, verstelbaar hondenharnas zonder trek met lifthandvat en dubbele riemclips voor middelgrote grote honden wandelen, wandelen, wandelen, blauw, M, B08PYY979Q
Ongebruikt, ok, Avont 3-Delige Hondenluier Wasbaar Rusable XL, Verstelbare Hondenluier -Zwart/bruin/grijs, B09XQVBNC3
Ongebruikt, ok. Jayzod 18 Inch Spiral Earth Ground Heavy Duty Schuur Anker Kit Out Stake Beveiliging Dieren, Tenten, Luifels, Schuren, Auto Ports, Swing Sets, 4Pack, B093BMRN19
Ongebruikt, ok. Jayzod 18 Inch Spiral Earth Ground Heavy Duty Schuur Anker Kit Out Stake Beveiliging Dieren, Tenten, Luifels, Schuren, Auto Ports, Swing Sets, 4Pack, B093BMRN19
Ongebruikt, ok. Jayzod 18 Inch Spiral Earth Ground Heavy Duty Schuur Anker Kit Out Stake Beveiliging Dieren, Tenten, Luifels, Schuren, Auto Ports, Swing Sets, 4Pack, B093BMRN19
Ongebruikt, 1X volledig en ok, 1X 1 tekort en ok. 2X Jayzod Trampoline-grondanker, 15 inch set met 4 tentstokken, robuuste trampoline-ankerset, grondankerschommel voor metalen schommelset, sterke wind, B097BKFGVW
Ongebruikt, volledig, ok, Foho stofzuigerstandaard voor Dyson V15 V11 V10 V8 V7 V6 met wielen, metalen opbergbeugel Standhouder voor Dyson draadloze handstofzuigers & accessoires & hulpstukken, B08JTZK7ZV
Minieme gebruikssporen, ok, verpakking beschadigd, Pipolino PIPO030 speelgoed, 2 tot 25 kg, L, zwart/rood, B00B321CYM
Ongeopend, ok, Realove Recall-lijn voor honden, 6 m, schuimhandvat Recall-lijn, robuust nylon trekkoord, waterdichte trainingslijn voor grote tot kleine honden (6 m),B09742VC1B
Ongeopend, ok, Realove Recall-lijn voor honden, 6 m, schuimhandvat Recall-lijn, robuust nylon trekkoord, waterdichte trainingslijn voor grote tot kleine honden (6 m),B09742VC1B
Ongeopend, ok, Realove Recall-lijn voor honden, 6 m, schuimhandvat Recall-lijn, robuust nylon trekkoord, waterdichte trainingslijn voor grote tot kleine honden (6 m),B09742VC1B
Ongebruikt, ok, Opvouwbare box voor huisdieren, kleine honden en katten, draagbaar, waterdicht, Oxford luchtrooster, speelhuis voor picknicks, huisje met snelle montage (lichtblauw, 72 x 72 x 43 cm), B08HLZNX6V
Ongebruikt, ok, Visinite LED-hondentuig met licht, oplaadbaar hondentuig, 2 verlichtingsmodi, lichttuig voor honden, verstelbaar verlicht hondentuiglicht voor veiligheid 's nachts,B0C8J9LC4T
Lichte gebruikssporen, ok, geen doos. Waterfontein voor katten, fontein, kat, 2,2 l, ultra stil, B0BXF8VX9S
Ongebruikt, ok, Verbeterde rugbrace-houdingscorrector voor dames en heren - Verlichting voor nek-, rug- en schouderpijn - Volledig verstelbare en ademende houdingsrugbrace - Verbeter de rughouding en bied lendensteun, B0C2KMYLZL
Ongebruikt, ok, YOUNGDO Fietszadel, gel fietszadel, breed, zacht, comfortabel, ademend, schokabsorberend, ergonomisch fietszadel , B08RYRXQFY
Ongebruikt, ok, YOUNGDO Fietszadel, gel fietszadel, breed, zacht, comfortabel, ademend, schokabsorberend, ergonomisch fietszadel , B08RYRXQFY
Lichte gebruikssporen, ok, TVMALL Tactisch hondenharnas voor grote middelgrote honden, anti-trek militair hondenharnas met handvat service hondenvest met molle & luspanelen, verstelbaar huisdiervest harnas voor training, jacht, B09YL5JPZC
Ongebruikt, ok, Sniffls Premium hondenhalsband, olijfgroen - grote honden (L) - verstelbaar, waterafstotend, licht, robuust, B09ZRM85Z4
2x Ongebruikt, ok, YOUNGDO Fietszadel, gel fietszadel, breed, zacht, comfortabel, ademend, schokabsorberend, ergonomisch fietszadel , B08RYRXQFY