malu Luxe diatomiet badmat - diatomeeën-aarde badmat - sneldrogende badmat - absorberende badmat voor badkamervloer , antislip, visgraatmotief, wit, Eco-vriendelijke Diatomiet badmat gemaakt van gefossiliseerde aarde die op natuurlijke wijze de lucht ontgeurt en zuivert, cca 60*40cm , B08RXJCB6G
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, Greenworks 40V draadloze heggenschaar, groen, 22637TVA, B01D1I1NPS
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Goldsea accu kettingzaag, 4 inch mini kettingzaag met twee accu's 16.8V 2.0Ah, accu handzaag takzaag accu, sleepbare eenhands accu kettingzaag voor tuinsnoeischaar houtzagen, B097YL7Z7S
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde doos, Goldsea accu kettingzaag, 4 inch mini kettingzaag met twee accu's 16.8V 2.0Ah, accu handzaag takzaag accu, sleepbare eenhands accu kettingzaag voor tuinsnoeischaar houtzagen, B097YL7Z7S