Liquidatieverkoop
24 dozen van 20 dozen , Ongeopende dozen ( lijm komt iets los van de dozen) individueel verpakt, Goedgekeurde FFP2-maskers, 20 eenheden, CE2163 EN 149: 2001 + A1: 2009 FFP2 NR PFE?94% , B08VVV6KYD
30x Ongeopend, verpakt per 5 on kraftdoos van 20 ,DMaske - FFP2 Masken - Deutscher Hersteller - CE zertifiziert EN 149:2001 + A1:2009 - Modell: Luftkaiserin - 20 Stück - Klimaneutrale Atemschutzmaske mit verbesserter Atemfähigkeit , B09YYBV7CH
68x ongeopend, 68x pack v 3 Stuks Siliconen 3D Maskerbeugel Binnenste Steunframe Voor meer Ademruimte,Stof van de Mond Houden,Koele Lippenstiftbeschermingsstandaard,Herbruikbaar,Wasbaar Voor Volwassen (Wit) , B08JTTKSYN
248 packs Ongeopend, L.O.L. Surprise! Gezichtsbedekking Voor Kinderen - 3-pack Kinder Mondmasker Voor Meisjes Van LOL Dolls - Wasbaar Kinder Mondkapje Eenhoorn, B08CY6KQR8
158 Stuks, ongeopend, 4 kleuren : Bordeau , Beige, Groen, Rose , Infinity Travel - Silky Soft Bamboo Fabric Sleep Eye Mask - Machine Washable
23x Ongeopend in seals, incl oordopjes, uni-taille , regelbare bandjes + Gel-insert , B09B75BKK7
190x Ongeopend, Tooth stain eraser, tartar remover, polish, teeth cleaning, teeth whitening, interdental pick, oral hygiene - White, H02 , B083LGY9RQ
50x Ongeopend, Ice Roller voor gezicht en ogen, dubbele kop , gezicht ijsroller gezichtsmassage, gezicht ijs gloed kubus, huidverzorging oogroller, navulbare siliconen gezicht-Icer voor verwijderen fijne lijnen strakke huid , B09ZNMH7WK
170x Ongeopend, individueel verpakt, Pincet met schuine kop - 8 cm - roestvrij staal - roestvrij , B0B379HS4W
200x Ongeopend, individueel verpakt, Pincet met schuine kop - 8 cm - roestvrij staal - roestvrij , B009WK04YQ
24x gecontroleerde retourgoederen, Ongebruikt,getest en werkend, Naipo Shiatsu Cervicale Massager Nek- en schoudermassage met instelbare intensiteit en infraroodwarmte om vermoeidheid, spanning en spierpijn te verlichten, Speciale editie : kleur donkerblauw