Liquidatieverkoop
59 Stuks,Overstock, individueel verpakt Unisex Winter Hat, Knitted Hat, Warm Beanie, Soft, Cuffed, Plain Hat for Men and Women, B07YWL45W3 , retailprijs 19,49
24 dozen van 20 dozen , Ongeopende dozen ( lijm komt iets los van de dozen) individueel verpakt, Goedgekeurde FFP2-maskers, 20 eenheden, CE2163 EN 149: 2001 + A1: 2009 FFP2 NR PFE?94% , B08VVV6KYD
30x Ongeopend, verpakt per 5 on kraftdoos van 20 ,DMaske - FFP2 Masken - Deutscher Hersteller - CE zertifiziert EN 149:2001 + A1:2009 - Modell: Luftkaiserin - 20 Stück - Klimaneutrale Atemschutzmaske mit verbesserter Atemfähigkeit , B09YYBV7CH
68x ongeopend, 68x pack v 3 Stuks Siliconen 3D Maskerbeugel Binnenste Steunframe Voor meer Ademruimte,Stof van de Mond Houden,Koele Lippenstiftbeschermingsstandaard,Herbruikbaar,Wasbaar Voor Volwassen (Wit) , B08JTTKSYN
248 packs Ongeopend, L.O.L. Surprise! Gezichtsbedekking Voor Kinderen - 3-pack Kinder Mondmasker Voor Meisjes Van LOL Dolls - Wasbaar Kinder Mondkapje Eenhoorn, B08CY6KQR8
43x Ongeopend, Ftiemlovde Broekknopen om strak te maken, 12 stuks, 17 mm, geen naaien, instant knopen, jeans zonder naaien, reserve button pins, steekknopnaalden voor drukknoppen, naai-vrij, afneembaar, groot, metaal, klederdrachtknopen
40x Ongeopend, Matt Viggo Kostuum LA Casa De Papel , Overall Kostuum Volwassenen Unisex Cosplay Incl Masker, Rood, XL ( 175-180 ) , B09J3B4ZBM