Liquidatieverkoop
Overstock, 88 indiv. Verpakkingen, KINGDANS LED Video Light, Dimmable Video Light, Video Conference Light, Live Streaming Ring Light Webcam, LED Lighting Set for Remote Lessons, Photography, Vlogging, USB C Cable, Rechargeable , B09YHDSNQ1 , retail 29,99
24 dozen van 20 dozen , Ongeopende dozen ( lijm komt iets los van de dozen) individueel verpakt, Goedgekeurde FFP2-maskers, 20 eenheden, CE2163 EN 149: 2001 + A1: 2009 FFP2 NR PFE?94% , B08VVV6KYD
30x Ongeopend, verpakt per 5 on kraftdoos van 20 ,DMaske - FFP2 Masken - Deutscher Hersteller - CE zertifiziert EN 149:2001 + A1:2009 - Modell: Luftkaiserin - 20 Stück - Klimaneutrale Atemschutzmaske mit verbesserter Atemfähigkeit , B09YYBV7CH
68x ongeopend, 68x pack v 3 Stuks Siliconen 3D Maskerbeugel Binnenste Steunframe Voor meer Ademruimte,Stof van de Mond Houden,Koele Lippenstiftbeschermingsstandaard,Herbruikbaar,Wasbaar Voor Volwassen (Wit) , B08JTTKSYN
248 packs Ongeopend, L.O.L. Surprise! Gezichtsbedekking Voor Kinderen - 3-pack Kinder Mondmasker Voor Meisjes Van LOL Dolls - Wasbaar Kinder Mondkapje Eenhoorn, B08CY6KQR8
Retourgoederen, meeste ongebruikt en werkend, 30x B08T5YBLZM (4G) + 18x B09QMR437D (5G) + 3x B09D1GYLTG (5G) + 1x B09CWCDMDK , totale retailprijs 5319,49€