Met loodglas 2320x900x520 BTW op marge
Diverse stoelen Plm 25st BTW op marge
1920x840x550 BTW op marge
Zwart glas BTW op marge
Plm 20 nieuwe videobanden Cassetterecorder BTW op marge
Plm 90st Paul de leeuw, mira, jip en janneke BTW op marge
Plm 100 Rap, hits, jinle bells BTW op marge
Plm 120 Madness, Helmut Lotti, Mozart BTW op marge
Plm 120 Jazz, party, dreamhits BTW op marge
Plm 100st Strauss, Brahm, Opera BTW op marge
Plm 150st Diverse en verzamel BTW op marge
Plm 120st Tina Turner, Soulsister BTW op marge
Plm 150st Elvis, Edith Piaf, Celine Dion BTW op marge
Plm 100 Tutto, vaya con dios, wouter BTW op marge
Plm 100 Mike eldred, Santana, Brahms BTW op marge
Met hangmappen 760x1940x510 BTW op marge
Met glazen deuren 1460x1970x520 BTW op marge
Hout en leder Plm 1900 breed BTW op marge
800x950x410 BTW op marge
Leder en stof met houten armatuur BTW op marge
2 zitsbank Plm 1430 breed BTW op marge
2 zitsbank en 2 stoelen Plm 1430 breed BTW op marge
Plm 1430B BTW op marge
Complete eetplaats, uitschuifbare tafel, stoelen, dressoir en barkast, reeds drssoir gedemonteerd BTW op marge
Beige, beschadigd 1 stukje BTW op marge
1850x1000x560 BTW op marge
In wolhout BTW op marge
2100x1070x520 BTW op marge
Pioneer A-402-R BTW op marge
Medion BTW op marge