Verkoop uit div kleinere faillissementen
1700x3400
Locatie: B13
Locatie: A15
4 dozen
Locatie: A14-15
verdeeld over 4 dozen
Locatie: A13-14
verdeeld over 3 dozen
verdeeld over 2 dozen
plm 400 paar
plm 300 paar
plm 500 paar
Locatie: A13
1 doos, samen met partij kapstokken
bak niet inbegrepen
Locatie: A12-13
Locatie: A11
samen met diversen : oa docking station, radio
Locatie: A10
Locatie: A9-10
2000x3000
oa: koffiemachine, printer, klasseerders
Locatie: A8
Locatie: A7-8
oa: mappen, bloc-notes, karton plooidozen
plm 45 paar
Locatie: A7
plm 110 stuks, rek niet inbegrepen
Locatie: A6-7
11 kW, samen met pellets en kachel
Locatie: A5-6
halfrond 1000x1000, vv 2 zweefdeuren
Locatie: A15-16
samen met stofzuiger Intex
deels beschadigd
type: CPW 110-12