stuurvork na te zien Locatie: B15
Locatie: B15
samen met kinderfiets Locatie: B15
type: Jumper/Boxer Locatie: B15
oa: bandenmachine, 2 paar schoenen, ribprotector, diverse onderdelen Locatie: B15
houdbaarheidsdatum overschreden Locatie: B15
plm 11 stuks Locatie: B15-B16
Locatie: B16
4x staander, 830x2000 24x ligger, 1000x800 samen met toebehoren Locatie: B16
plm 15 stuks Locatie: B16-B17
800x300x1750 & 600x350x1200 Locatie: A11-12
Locatie: A11
570x440x370, deels beschadigd Locatie: A13
h: 1300