Verkoop wegens stopzetting
009138 - 805118 - 805184
806676
92503 - 22,5 inch
Diverse onderdelen
Haspel
Vertind, 14,705 M op 6 haspels
HSI 150 varia
Diverse maten & merken
12 x 250 sets - 38 mm
50 cm - HAG-12E
0,20 cm x 100 m
Ø 110
HM133448
HM133416
Ø 60 cm - kunststofdraad
S-Spotter 3500
RV20
Rota - inox
Rosemount 8800
per 25 Kg
DL260
1,30 m x 1,30 m
Diverse maten + wisselstukken
Fiberoptique
Lot, Telenet PVC6 500 m - Coax DN RG6 2 x 200 m - Brunflex 4 x 1,50 restant
P-EG0048
HWW 3300/25G - 900w
ADH 630R - buitenkant beschadigd
15 kg
Sumpro - 20 m³/u