Verkoop wegens stopzetting
Vat 208 L
75 KW - 620 KG
IE2 15 KW 1000 T - 171 Kg
30 KW 1475 T - 250 kg
KMA6-85PP-10
Rupskraan 14532472 EC140-145 Link ( 46 L)
330 x 25 x 686-496
81M6-53000
Diverse maten
DSH 900
DSG 230D
009138 - 805118 - 805184
806676
92503 - 22,5 inch
Diverse onderdelen
12 x 250 sets - 38 mm
Maat 10
per 12 paar
Katoen ecru
50 cm - HAG-12E
Ø 110
HM133448
HM133416
Ø 60 cm - kunststofdraad
GWS 18V 125PC - Accu slijper in L-Boxx
ROM Klasse LFS 30P met tijdslot Kaba - handvat gebroken - verf komt los 355 kg
ZKVA Met schuiflade en tijdslot Kaba - verf komt los 470 kg
S-Spotter 3500
per 25 Kg
DL260
1,30 m x 1,30 m
Diverse maten + wisselstukken
P-EG0048
Disposable + kap - Large
ADH 630R - buitenkant beschadigd