Verkoop wegens stopzetting
Vat 208 L
SPA 1200
75 KW - 620 KG
IE2 15 KW 1000 T - 171 Kg
30 KW 1475 T - 250 kg
KMA6-85PP-10
Rupskraan 14532472 EC140-145 Link ( 46 L)
330 x 25 x 686-496
81M6-53000
Diverse maten
TE 30 -A36 - snoerloos + lader & 2 batterijen
009138 - 805118 - 805184
806676
92503 - 22,5 inch
Diverse onderdelen
12 x 250 sets - 38 mm
50 cm - HAG-12E
Ø 110
HM133448
HM133416
Ø 60 cm - kunststofdraad
S-Spotter 3500
per 25 Kg
DL260
Metaal
1,30 m x 1,30 m
Diverse maten + wisselstukken
119 mm x 0,70 mm x 1800 m25
P-EG0048
ADH 630R - buitenkant beschadigd
15 kg
GSR 14,4 VE 2 LI - in koffer met lader & 2 batterijen