Verkoop wegens stopzetting
Plm 50000 stuks, diverse kleuren en lengtes
Katoen, Wit 500M, per 12
Vat 208 L
Rupskraan 14532472 EC140-145 Link ( 46 L)
Diverse maten
806676
92503 - 22,5 inch
Fishbein - NE12/4
12 x 250 sets - 38 mm
50 cm - HAG-12E
Ø 110
HM133448
HM133416
Ø 60 cm - kunststofdraad
S-Spotter 3500
per 25 Kg
DL260
1,30 m x 1,30 m
Diverse maten + wisselstukken
P-EG0048
ADH 630R - buitenkant beschadigd
15 kg