met kart Berk
console, 15 spelletjes nitendo,
werking niet gekend
leder en simili leder
sneeuwkettingen en filters
met kledijsetjes
met schommel en kinderfiets
met lichten
op kar, met materiaal
met lader
180/80
groot
Golf 1