Verkoop van div kleinere faillissementen wo supermarkt, krantenwinkel, dhz zaak enz..
Locatie: B17-18
dia: 700 Locatie: B17-18
al dan niet compleet en/of beschadigd Locatie: B17-18
plm 7 stuks oa: spiegels, kaders, enz Locatie: B17-18
plm 10 stuks oa: klok, poppenwagen, enz Locatie: B17-18
400x400x910 Locatie: A15-16
h: 1540 Locatie: A15-16
430x430x630 Locatie: A15-16
3-zit l: 2800 Locatie: A15-16
Locatie: A15-16
1010x900x800 Locatie: A15-16
vv elektrische bediening Locatie: A15-16
plm 30 stuks, 300x200 , 1x 400x500 Locatie: A15-16
plm 50 stuks Locatie: A15
oa: dimspiegel, 3x schoonheidstoestel Locatie: A13-14
plm 20x 4 stuks (peace teken) Locatie: A13-14
plm 20x set Locatie: A13-14
plm 20x 2 sets, Locatie: A13-14
oa: staanders, plm 15 stuks, blauwe bak niet inbegrepen Locatie: A13-14
Locatie: A13-14
1600x800x720 Locatie: A9-A10
Locatie: A9-A10
900x600x460 Locatie: A9-A10
1200x430x720 & 780x490x1020 Locatie: A9-A10
samen met 2x houten kap Locatie: A9-A10
1820x650x870, samen met 2x klapstoel Locatie: A9-A10
1800x500x810, 1200x500x600 Locatie: A9-A10
verschillende afmetingen Locatie: B11