Verkoop wegens stopzetting activiteiten
aanpasbaar: 182/213/305 x 122/152/182 x 91/122 cm
Locatie: magazijn
Locatie: magazijn
mogelijks met kleine schade (bijv gat in stof)
Locatie: magazijn
type: 4576 Portique Pratique , h: 3,5 m
Locatie: buiten
type: Portique, h: 2,5 m, samen met 10 houten kinderzitje
Locatie: buiten
deels compatibel, alles moet mee!
Locatie: buiten
merendeel complete sets (maar beschadigde dozen), plm 25 sets
Locatie: buiten
4x houder tafelblad (1560x1560 en 2300x1100) , 8x poot (l: 780)
Locatie: buiten
Locatie: winkel