Rijksweg 442 loods B1
Tel. 056/95.94.87
Ongebruikt, beschadigingen zitvlak zie foto, 35*120*38H
Ongebruikt, gemonteerd, 2 beschadigingen op inox hoeken , 35x35x76H
Ongeopend , Zelfnivellerend: + 4 ° / - 4 ° met 3-traps tripodlaser klasse 2 laserbereik 10m 360 ° draaibare kop perfect projecteert horizontale en verticale lijnen
Incl treeguard and support rope 4046228026756 lichte gebruikssporen