Plm 2 stuks, 8436035921881 , SAI Battery Salicru UBT AASASA0046 12/9 9 Ah 12V
Lichte gebruikssporen, batterij dient vervangen te worden, 7613272273718
Lichte gebruikssporen, batterij dient vervangen te worden
Lichte gebruikssporen, 4013496596854
Ongebruikt, 4549526179358 G-SQUAD BLUETOOTH CONNECTED HORLOGE
Ongebruikt, 4906006266654 - roestvrij staal, unisex, automatisch analoog
Ongebruikt, 4005998851364 – step – blauw – opklapbaar – tot 100 kg
Getest en ok, 1 stukje gekleefd onderaan, heel lichte gebruikssporen, geen doos, 2 persoons, 42H
Lossen lichtjes, Dura beam plus 1P + 2P , Durabeamdeluxe 2P
Nog in plastiek rol, kleine beschadiging + vuil waar plastic beetje open is zie foto, 8435088322256 visco-elastisch confort
B08T9P5CPR, in doos opgerold CertiPUR-EU visco-elastische
Campingaz Fold N Cool, donkerblauw/grijs 30L lichte gebruikssporen
Ongebruikt, Vuil-sporen wegens gescheurde plastic bescherming op 1 zijde en 1 stuk bovenzijde zie foto's , dikte 22cm, 7 zones, met 1,5cm 3D memory foam, mousse 18,50 cm 20kg/m³, 3D-ventilatie band
Ongebruikt, 1 vuile plek bovenzijde wegens gescheurde plastic bescherming, dikte 22 cm, matras sampur foam 16cm + Topper 3,5cm memoire de forme 40kg/m³