Plm 2 stuks, 8436035921881 , SAI Battery Salicru UBT AASASA0046 12/9 9 Ah 12V
Lichte gebruikssporen, batterij dient vervangen te worden, 7613272273718
Lichte gebruikssporen, batterij dient vervangen te worden
Lichte gebruikssporen, 4013496596854
Ongebruikt, 4549526179358 G-SQUAD BLUETOOTH CONNECTED HORLOGE
Ongebruikt, 4906006266654 - roestvrij staal, unisex, automatisch analoog
Ongebruikt, 4005998851364 – step – blauw – opklapbaar – tot 100 kg
Ongebruikt, hoekje achteraan beschadigd, 4052025957872 met lade - blinde montage - wandelement wit
Ongebruikt, 1 gemonteerd, 3 te monteren in doos : zithoogte 45cm
Ongebruikt, knoppen te monteren, 1 kleine beschadiging lade hoek, 32*48*98H
Geen lader , vertoont sporen van eerder montage, niet getest
Ongebruikt, gemonteerd, 60x120x74H, 1 hoekje gedeukt
Gemonteerd, ongebruikt, 1 tussenschot en 3 kleine schappen