Ongebruikt, hoekje achteraan beschadigd, 4052025957872 met lade - blinde montage - wandelement wit
Ongebruikt, 1 gemonteerd, 3 te monteren in doos : zithoogte 45cm
Ongebruikt, knoppen te monteren, 1 kleine beschadiging lade hoek, 32*48*98H
Geen lader , vertoont sporen van eerder montage, niet getest
Ongebruikt, gemonteerd, 60x120x74H, 1 hoekje gedeukt
Gemonteerd, ongebruikt, 1 tussenschot en 3 kleine schappen
Gebruikt, zware voet, onderaan hout stuk afgebroken, kan nog worden vastgestoken, diam 3m BTW op marge
Lichte gebruikssporen, krak in hoek bovenkant, krak in middentableau, geen effect op stevigheid, 8009271903005
Ongebruikt, volledig, beschadigde doos, 101 x 109 x 26 cm (HxBxD), B01M0XQGR2
Doorzichtig méthacrylaat, 70 x 70 x 16 cm, schuine vakjes, te monteren, B07CZTKN6L