Rijksweg 442 loods B1
Tel. 056/95.94.87
Ongebruikt, beschadigingen zitvlak zie foto, 35*120*38H
Ongebruikt, gemonteerd, 2 beschadigingen op inox hoeken , 35x35x76H
Gebruikt, zware voet, onderaan hout stuk afgebroken, kan nog worden vastgestoken, diam 3m BTW op marge