Lichte gebruikssporen, deukjes in bovenkant klep Soft closing - Kunststof Binnenemmer
Ongebruikt, hoekje achteraan beschadigd, 4052025957872 met lade - blinde montage - wandelement wit
Ongebruikt, 1 gemonteerd, 3 te monteren in doos : zithoogte 45cm
Ongebruikt, knoppen te monteren, 1 kleine beschadiging lade hoek, 32*48*98H
Geen lader , vertoont sporen van eerder montage, niet getest
Ongebruikt, gemonteerd, 60x120x74H, 1 hoekje gedeukt
Lichte gebruikssporen, 4004519059494
Gemonteerd, ongebruikt, 1 tussenschot en 3 kleine schappen
Lichte gebruikssporen, krak in hoek bovenkant, krak in middentableau, geen effect op stevigheid, 8009271903005
Ongebruikt, volledig, beschadigde doos, 101 x 109 x 26 cm (HxBxD), B01M0XQGR2
Doorzichtig méthacrylaat, 70 x 70 x 16 cm, schuine vakjes, te monteren, B07CZTKN6L