Promotie thuislevering Sibo Drive:
Prijs per colli 7,95 € btw incl
1 colli kan meerdere items bevatten. Volume is ca bananendoos tot max 30kg
Gecombineerd met goederen uit veiling 1462
23lt, 800 W , opgepast LED Display werkt niet
Idomya, Aquarelle met donkergrijze verbindingsstukken, opplooibaar, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving, incl cintres en was-spelden, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
deksel vertoont lichte gebruijkssporen, bescherming batterijen ontbreekt
OPGEPAST : ongebruikt maar knop defect zie foto's , dekseltje blender ontbreekt
USB midi DJ controller with OptiSen optical scratsch wheels, ongeopend, EAN 4897022372163
gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend