Promotie thuislevering Sibo Drive:
Prijs per colli 7,95 € btw incl
1 colli kan meerdere items bevatten. Volume is ca bananendoos tot max 30kg
Gecombineerd met goederen uit veiling 1463
Ongebruikt, getest en werkend, blauw, enkele krassen op behuizing,
Lichte gebruikssporen, gereset, getest en werkend, dual sim, extra geheugenslot SD card
sporen van 1 malig gebruik, getest en werkend, 22,2V
BS1949A paars, beschadigde doos, ongeopend, 21,6V ,Undeliverable (= werd reeds verstuurd maar werd niet afgehaald)
6 diverse geuren : Coastal living + Vanilla + Shea butter + Peony + Flowers + Verbena
3 diverse geuren : White Tea + Wild mint + Madagascan Orchid
9 diverse geuren : Coastal living + Vanilla + Shea butter + Peony + Flowers + Verbena + White Tea + Wild mint + Madagascan Orchid