Promotie thuislevering Sibo Drive:
Prijs per colli 7,95 € btw incl
1 colli kan meerdere items bevatten. Volume is ca bananendoos tot max 30kg
Gecombineerd met goederen uit veiling 1463
Ongebruikt, getest en werkend, blauw, enkele krassen op behuizing,
Lichte gebruikssporen, gereset, getest en werkend, dual sim, extra geheugenslot SD card
Kleur rosé , Arthur Martin, geschikt voor de meeste vuren zie foto, ongeopend in seal
Kleur zwart marmer gespikkeld , Arthur Martin, geschikt voor de meeste vuren zie foto, ongeopend in seal
Kleur zwart , Arthur Martin, geschikt voor de meeste vuren zie foto, ongeopend in seal, doos licht beschadigd
Kleur zwart , Arthur Martin, geschikt voor de meeste vuren zie foto, ongeopend in seal,
Wenko, ongebruikt, 2x 30x52cm; doos licht beschadigd
ongebruikt, doos beschadigd, ergonomische handles
voorgesneden bakfolie formaat 33x27cù, 100 stuks per vrepakking, 5 verpakkingen
sporen van 1 malig gebruik, getest en werkend, 22,2V
BS1949A paars, beschadigde doos, ongeopend, 21,6V ,Undeliverable (= werd reeds verstuurd maar werd niet afgehaald)
3 verpakkingen van 24 x natte voeding vis. MHT 04-2020
4 verpakkingen van 24 x natte voeding vis. MHT 04-2020