gesigneerd A. Haeghebaert
olieverf op doek
afm: 50x40
kader: 73x63
gesigneerd G. Cleyman
olieverf op paneel
afm: 44x34
kader: 60x49
gesigneerd G. Cleyman
afm: 90x70
kader: 113x94
Margaritas y agulus gesigneerd Flores Mimi Luna
afm: 70x61
ingekaderd achter glas
afm: 60,5x59,5
gesigneerd Peter Brouwer
afm: 70x50
kader: 90x70
gesigneerd onleesbaar
afm: 40x35
kader: 57x53
gesigneerd onleesbaar
afm: 74x65
kader: 94x85
onleesbaar gesigneerd
afm: 89x68
kader: 104x82