Skip to main content
Login
Veilingen
Mijn overzicht
FAQ
Contact
Registreer
Languages
Nl
En
Fr
Search form
Zoek
You are here
Home
»
Leegverkoop winkelstock
Leegverkoop winkelstock
1402
Geen kijkdag(en)
Geen afhaaldag(en)
12/04/2019
- 15:00
29/04/2019 - 19:00
Aantal kavels:
259 kavels
1-40
41-80
81-120
121-160
201-240
Startbod:
€ 100
€ 0
2x Stoffen zetel Chesterfield
Kavel nr:
Startbod:
€ 5
€ 15
Relax zetel
Kavel nr:
49
Startbod:
€ 10
€ 20
Zetel
Kavel nr:
102
Startbod:
€ 10
€ 60
Stoffen zetel
Kavel nr:
118
Startbod:
€ 10
€ 10
Stoffen poef
Kavel nr:
134
Startbod:
€ 5
€ 7
Zetel
Kavel nr:
221
beschadigd ( zie foto )
Startbod:
€ 10
€ 45
Zetel
Kavel nr:
229
vuil ( zie foto)
Startbod:
€ 25
€ 30
Hands-free vuilbak
Kavel nr:
230
Startbod:
€ 25
€ 0
Zetel
Kavel nr:
237
1 poot ontbreekt (zie foto)
Startbod:
€ 25
€ 25
Zetel
Kavel nr:
238
Gebruikersnaam of e-mail
*
Wachtwoord
*
Nieuwe account aanmaken
Nieuw wachtwoord aanvragen
(-)
Remove Meubelen filter
Meubelen
(-)
Remove Salons filter
Salons
Burelen (1)
Apply Burelen filter
Kasten (94)
Apply Kasten filter
Spiegels (1)
Apply Spiegels filter
Tafels en stoelen (53)
Apply Tafels en stoelen filter
Tuinmeubelen (11)
Apply Tuinmeubelen filter
Tuinsets (5)
Apply Tuinsets filter
(-)
Remove Schoonmaak filter
Schoonmaak
Consumentengoederen (16)
Apply Consumentengoederen filter
Decoratie (10)
Apply Decoratie filter
Dieren en toebehoren (1)
Apply Dieren en toebehoren filter
Horeca (6)
Apply Horeca filter
HVAC en sanitair (16)
Apply HVAC en sanitair filter
Magazijninrichting (2)
Apply Magazijninrichting filter
Multimedia en elektro (2)
Apply Multimedia en elektro filter
Slaapkamer (3)
Apply Slaapkamer filter
Sound and light (1)
Apply Sound and light filter
Sport & ontspanning (12)
Apply Sport & ontspanning filter
Textiel en kledij (6)
Apply Textiel en kledij filter
Tuin en planten (4)
Apply Tuin en planten filter
Verlichting (2)
Apply Verlichting filter
Wellness en verzorging (1)
Apply Wellness en verzorging filter