Sculpturen, Art, Panamarenko, Christo, Brood..
Corneille zeer mooie ingelijste offset, Corneille cobra kunstenaar, Deze prachtige offset van kunstenaar Corneille is onder licentie uitgebracht door Art Unlimited. Afmetingen ca 35x40cm
Fred flinstone, zeer mooi handgemaakt kunstwerk uit hars.
Foto uit de jaren 60/70 op kunststof gedrukt met zeer mooie volkswagen kever op
Mia Coppola sculptuur dolly zeer mooi sculptuurtje inclusief sokkel ca. 10cm