Kunstveiling

2410

Sculpturen, Art, Panamarenko, Christo, Brood..

Stationsstraat 34
Reinaertgm gallerij 29
9100 Sint-Niklaas
Stationsstraat 34
Reinaertgm gallerij 29
9100 Sint-Niklaas
Aantal kavels:
87 kavels
Startbod:
€ 30
€ 35
Kavel nr:
81

Corneille zeer mooie ingelijste offset, Corneille cobra kunstenaar, Deze prachtige offset van kunstenaar Corneille is onder licentie uitgebracht door Art Unlimited. Afmetingen ca 35x40cm

Startbod:
€ 40
€ 0
Kavel nr:
82

Sculptuur Pitbull met zonnebril

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:
83

Fred flinstone, zeer mooi handgemaakt kunstwerk uit hars.

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
84

Foto uit de jaren 60/70 op kunststof gedrukt met zeer mooie volkswagen kever op

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
85

Mia Coppola sculptuur dolly zeer mooi sculptuurtje inclusief sokkel ca. 10cm

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
86

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
87

Filter op locatie