Opgelet: Met de auto opletten aan het rondpunt op weg naar Hansbeke tussen de afrit en de spoorweg zie je richtingsaanwijzer "Hansbeke", deze niet nemen, wel de uitrit net daarover.
Gravure, Kortrijk, in kader achter glas H 45 B 54,2 cm
olieverf op doek. Afm. Kader: H 76 B 85,5 D 4,5 cm, Alles in perfecte staat
Fotoprint op Epson mat papier, geplakt op karton, kader zwart geborsteld aluminium, achter glas, oplage van 5, 100 mm op 100 mm, kader 300 mm op 300 mm
Fotoprint op Epson mat papier, geplakt op dibond , ingekaderd in zwart geborsteld aluminium, zonder glas; uniek exemplaar (naast 1 ex, voor de kunstenaar)
Inkt op papier, 46 op 36 cm,, 1997, ingelijst, gesigneerd
Houtskool op papier, ingelijst, 95 x 75cm, gesigneerd
Olieverf op canvas, 2022, 30x 35 cm
Wol, 1987, 240 x 170 cm. Met certificaat; Ontwerp door de kunstenaar.
Uitg. Lecturama 15 delen + 2 delen in het Italiaans. Dit zijn basiswerken, gezien het hele oeuvre van de kunstenaars opgenomen is.