Kunst-, foto- en brocante veiling

2758

Opgelet: Met de auto opletten aan het rondpunt op weg naar Hansbeke tussen de afrit en de spoorweg zie je richtingsaanwijzer "Hansbeke", deze niet nemen, wel de uitrit net daarover.

Reibroek 37
9850 Hansbeke
Reibroekstraat 37
9850 Hansbeke
Aantal kavels:
264 kavels
Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
121

Gravure, Kortrijk, in kader achter glas H 45 B 54,2 cm

Startbod:
€ 340
€ 0
Kavel nr:
123

olieverf op doek. Afm. Kader: H 76 B 85,5 D 4,5 cm, Alles in perfecte staat

Startbod:
€ 95
€ 0
Kavel nr:
124

Fotoprint op Epson mat papier, geplakt op karton, kader zwart geborsteld aluminium, achter glas, oplage van 5, 100 mm op 100 mm, kader 300 mm op 300 mm

Startbod:
€ 95
€ 0
Kavel nr:
125

Startbod:
€ 95
€ 0
Kavel nr:
126

Startbod:
€ 95
€ 0
Kavel nr:
127

Startbod:
€ 2500
€ 0
Kavel nr:
131

66/150; 56 x 63,50 cm.,met rode boord, met certificaat

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
136

aquarel Faro Algarve, 32 x 43

Startbod:
€ 250
€ 0
Kavel nr:
137

Acryl op canvas (1/1) 30 x 24 cm

Startbod:
€ 290
€ 0
Kavel nr:
138

Acryl op canvas (1/1) 30 x 30 cm

Startbod:
€ 175
€ 0
Kavel nr:
139

Acryl op canvas (1/1) 50 x 50 cm

Startbod:
€ 180
€ 0
Kavel nr:
141

Olieverf op canvas. 2019. 20 x 20 cm

Startbod:
€ 180
€ 0
Kavel nr:
142

Olieverf op canvas. 2022. 50 x 50 cm.

Startbod:
€ 180
€ 0
Kavel nr:
143

Startbod:
€ 180
€ 0
Kavel nr:
144

Olieverf op canvas. 2022.20 x 20 cm.

Startbod:
€ 890
€ 0
Kavel nr:
163

Ets, Epreuve d'artist, H 45 B 48 cm

Startbod:
€ 890
€ 0
Kavel nr:
172

Fotoprint op Epson mat papier, geplakt op dibond , ingekaderd in zwart geborsteld aluminium, zonder glas; uniek exemplaar (naast 1 ex, voor de kunstenaar)

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
173

Inkt op papier, 46 op 36 cm,, 1997, ingelijst, gesigneerd

Startbod:
€ 990
€ 0
Kavel nr:
178

Houtskool op papier, ingelijst, 95 x 75cm, gesigneerd

Startbod:
€ 190
€ 190
Kavel nr:
179

Eikenhout, H 54 B 28,5 D 28,5;

Startbod:
€ 180
€ 0
Kavel nr:
180

Olieverf op canvas, 2022, 24 x 30 cm

Startbod:
€ 180
€ 0
Kavel nr:
181

Olieverf op canvas, 2022, 30x 35 cm

Startbod:
€ 180
€ 0
Kavel nr:
182

Olieverf op canvas, 2021,30 x 40 cm

Startbod:
€ 1580
€ 0
Kavel nr:
186

Wol, 1987, 240 x 170 cm. Met certificaat; Ontwerp door de kunstenaar.

Startbod:
€ 1990
€ 0
Kavel nr:
187

Litho, 44/150; H 97 B 62 cm, met certificaat

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
195

Uitg. Lecturama 15 delen + 2 delen in het Italiaans. Dit zijn basiswerken, gezien het hele oeuvre van de kunstenaars opgenomen is.

Startbod:
€ 175
€ 0
Kavel nr:
196

Acryl op canvas (1/1); 40 x 40 cm

Startbod:
€ 195
€ 0
Kavel nr:
197

Acryl op canvas (1/1); 30 x 30 cm

Startbod:
€ 295
€ 0
Kavel nr:
198

Acryl op canvas (1/1); 50 x 50 cm

Startbod:
€ 190
€ 190
Kavel nr:
207

Franse eik, H 43 B 147 D 17,5 cm

Startbod:
€ 180
€ 0
Kavel nr:
208

Olieverf op canvas. 30 x 40 cm. 2022

Startbod:
€ 180
€ 0
Kavel nr:
209

Olieverf op canvas. 30 x 40 cm. 2021

Startbod:
€ 180
€ 0
Kavel nr:
210

Olieverf op canvas. 24 x 30 cm. 2021

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
223

open your mind

Startbod:
€ 180
€ 0
Kavel nr:
228

Olieverf op canvas. 30 x 30 cm. 2021

Startbod:
€ 180
€ 0
Kavel nr:
229

Olieverf op canvas. 24 x 30 cm.2021

Startbod:
€ 180
€ 180
Kavel nr:
230

Olieverf op canvas

Startbod:
€ 35
€ 0
Kavel nr:
235

originele oude Provençaalse santons. H: 31 cm

Startbod:
€ 125
€ 0
Kavel nr:
242

Startbod:
€ 250
€ 0
Kavel nr:
243

Acryl op canvas (1/1) 40 x 40 cm