model: Elegant, Medway en Budapest
model: Fakir Starry Sky, dia. 770
model: Fakir Starry Sky, dia. 116
inh. Pedaalemmer: 30L, (wasmanden beschadigd)
type: pc20
diverse kleuren
oa 2x Staanlamp
7 items oa, zaagbladen, werkkoffers en bitssets
samen met haken en 2 rollen vlastouw
6x (800st.)
3x (75st.), 7x (400st.), 9x (600st.)
inh. 30 en 40L
15 stuks
plm 23 items oa, plakmessen, afdekplakband, beitels,
50x (50m), 3G 2.5mm²
type: Stello Comfort Led
LS400, l: 650, 18W
5-voudig, 1.5m
10m
5m
3m
3-voudig, 1.5m