model: Elegant, Medway en Budapest
model: Fakir Starry Sky, dia. 770
model: Fakir Starry Sky, dia. 116
inh. Pedaalemmer: 30L, (wasmanden beschadigd)
type: pc20
diverse kleuren
oa 2x Staanlamp
7 items oa, zaagbladen, werkkoffers en bitssets
15 items oa, ketting, spanners, musketons,
samen met haken en 2 rollen vlastouw
3x 30mm en 3x 40mm
200x250
200x200
10x (300x350), 20x (200x250)
6x (800st.)
3x (75st.), 7x (400st.), 9x (600st.)
inh. 30 en 40L
15 stuks
plm 23 items oa, plakmessen, afdekplakband, beitels,
plm 55 items oa, deursloten, magneetsloten, haken,
type: Stello Comfort Led
10 items oa, deurbellen en elektrische schootplaat
LS400, l: 650, 18W