12x 150m²
plm 24 rollen
type: W16
inh. Pedaalemmer: 30L, (wasmanden beschadigd)
plm 60 rollen
type: pc20
diverse kleuren
plm 90 rollen
7 items oa, zaagbladen, werkkoffers en bitssets
15 items oa, ketting, spanners, musketons,
samen met haken en 2 rollen vlastouw
3x 30mm en 3x 40mm
200x250
200x200
10x (300x350), 20x (200x250)
6x (800st.)
3x (75st.), 7x (400st.), 9x (600st.)
inh. 30 en 40L
plm 23 items oa, plakmessen, afdekplakband, beitels,
plm 55 items oa, deursloten, magneetsloten, haken,
10 items oa, deurbellen en elektrische schootplaat
oa, poortknop, hdmi kabels, draadstangen,
plm 210 verpakkingen verdeeld over 40 dozen
type: RD2721K2 en RD2519K.1