2 delig, kast (800-450-620), spiegelkast (800-150-700)
inh. Pedaalemmer: 30L, (wasmanden beschadigd)
type: pc20
diverse kleuren
plm 8 items oa, wc bril, toiletborstel met houder, zeephouders,
7 items oa, zaagbladen, werkkoffers en bitssets
samen met haken en 2 rollen vlastouw
6x (800st.)
3x (75st.), 7x (400st.), 9x (600st.)
inh. 30 en 40L
(beschadigd)
plm 9 items oa, handdoekdrager, douchekraan, houders,
plm 23 items oa, plakmessen, afdekplakband, beitels,
type: RD2721K2 en RD2519K.1
9 dozen
plm 130 stuks
type: KG901KDG, dia: 125
type: RD3145K
type: RD3148K
type: RD2716K2, vv 2x accu en oplader
type: RD3755K
type: RD5343K
type: RD4152
type: RD4785, dia: 125
type: RD 3649
type: RD5503K