inh. Pedaalemmer: 30L, (wasmanden beschadigd)
type: pc20
diverse kleuren
7 items oa, zaagbladen, werkkoffers en bitssets
samen met haken en 2 rollen vlastouw
6x (800st.)
3x (75st.), 7x (400st.), 9x (600st.)
inh. 30 en 40L
plm 60 stuks
plm 23 items oa, plakmessen, afdekplakband, beitels,
50x (50m), 3G 2.5mm²
5-voudig, 1.5m
10m
5m
3m
3-voudig, 1.5m
12m
oa met timer en remote control on/off plug
type: RD2721K2 en RD2519K.1
plm 70 items oa, lamp, muurdecoratie, rijstlampen, behangpapier,
700x500
9 dozen
plm 130 sets van 3, 200x200
plm 130 stuks
type: KG901KDG, dia: 125
type: RD3145K